Leo Messi chwali się złotymi piłkami. Pomysł odpatrzył od Lewandowskiego?

Każdy fan footballu pamięta zdjęcie Roberta Lewandowskiego w otoczeniu trofeów, które otrzymał podczas swojej zawodowej kariery. Ostatnio w social media Messiego pojawiła się podobna fotka. Messi jest tu tłem dla ośmiu zdobytych złotych piłek. Odpatrzył od Lewego?

Echa Złotej Piłki 2021

Nie da się ukryć, że nie tylko wszyscy Polacy trzymali kciuki za „Lewego” podczas tegorocznej gali rozdania „Złota Piłka”. Gdy otrzymał on przysłowiową nagrodę pocieszenia, w globalnej sieci zawrzało. Wielu zastanawiało się, dlaczego to nie on, a Leo Messi otrzymał w tym roku to wyróżnienie.

Głosy zostały jednak oddane, a statystycy już doskonale wiedzą, przez kogo Lewy przegrał. Mimo, że sama paryska organizacja sugeruje, jakoby myślała o nadaniu nagrody „złotej piłki” za rok 2020, to póki co na obietnicach się kończy. Kiedy więc Messi opublikował swoje zdjęcie w towarzystwie zdobytych trofeów, w sieci zawrzało. Szczególnie po stronie bezrefleksyjnych kibiców Roberta Lewandowskiego.

Marzenie każdego piłkarza

Bez względu na to, co sądzą dziennikarze sympatyzujący z Robertem, Messi jest piłkarzem doskonałym. Nie bez powodu otrzymał więc wyróżnienie w tym roku. Do sieci trafiły zdjęcia, na których Leo pozuje ze swoimi złotymi piłkami i całą rodzinką. Trofeów jest tak wiele, że wystarczyło dla każdego. A nawet jeden z synów zrobił sobie z niej podnóżek.

Fani piłkarza od razu podchwycili temat i prócz gratulacji pojawiło się pytanie, czy zainspirował się wcześniejszą sesją Lewandowskiego. Ani Messi, ani jego agent nie odnieśli się jednak do tego pytania. Pozostają więc spekulacje…