Czy PSG będzie wystawione na sprzedaż? Szejkowie stanowczo zaprzeczają, jednak plotki mówią co innego!

Nie trzeba być znawcą futbolu, aby zobaczyć, że we francuskim zespole nie dzieje się najlepiej. Ku zdziwieniu jego właścicieli, Katarczyków, nie pomogły astronomiczne pieniądze aby stworzyć niezwyciężony zespół. Kolejne porażki i dziwne zachowanie przedstawiciela Szejków po ostatniej przegranej PSG, dały do myślenia…

Wielkie gwiazdy nie błyszczą

A przynajmniej nie tak jasno, jak wcześniej zakładano. Di Maria, Neymar, Ramos, Messi. Chociażby te cztery nazwiska powinny elektryzować każdy mecz. Jednak, jak się okazuje, nie wystarczy zebrać ze sobą geniuszy futbolu i sowicie ich wynagradzać. Widać, ze paryżanom brakuje jedności w zespole. Ale czy to możliwe, gdy każdy chce błyszczeć?

Dodatkowo wiele nieporozumień powstaje za sprawą 23 – letniego Kyliana Mbappe. Choć Katarczycy za przedłużenie kontraktu proponują mu astronomiczne sumy, to ten wciąż zastanawia się nad Realem Madryt. To tam chce rozwijać swoją karierę. Czy jednak poradzi sobie tak dobrze w hiszpańskim zespole? Wszystko wskazuje na to, że od nowego sezonu przekonamy się o tym na własne oczy.

Hiszpański żart

O tym, że Katarczycy chcą się pozbyć PSG, mówi się co jakiś czas. Tym razem cała burza została rozpętana przez dziennikarza, Edu Aguirre, który stwierdził, że spółka Oryx Quatar Sports ma zamiar „rzucić ręcznik”, czyli zwyczajnie się poddać. I wystawić klub na sprzedaż. Brak sukcesów ma zniechęcać do dalszych inwestycji w ten zespół. Jednak PSG szybko odpowiedziało na tą prowokację, zapewniając, że przyszłość klubu nie jest zagrożona.

Więcej informacji na temat zespołu Paris Saint Germain szukaj na stronie psgfc.pl