Lewandowski jednak w Realu? Niekończącej się historii transferowej ciąg dalszy!

Ta informacja spadła niczym grom z jasnego nieba. Real Madryt, obecny mistrz Hiszpanii, wpisał na swoją listę życzeń właśnie Roberta Lewandowskiego. Skoro Kylian Mbappe nie opuszcza Paris Saint-Germain, zespół z Madrytu zaczął rozglądać się za nowym napastnikiem. Czy zdobędzie Lewego?

Real marzeniem Lewandowskiego?

Piłkarz nigdy nie ukrywał, że ma aspiracje i marzenia aby stać się właśnie piłkarzem drużyny z Madrytu. Jednak największe plotki w tym temacie ucichły, kiedy do gry o rolę napastnika wszedł Mbappe. PSG jednak potrafiło odpowiednio finansowo skusić swojego napastnika do podpisania umowy. Tym samym do gry wchodzi Robert Lewandowski.

Barcelona zasłoną dymną?

Ostatnio z Bayernu wyszły również niepokojące informacje o tym, jakoby zespół zerwał rozmowy z Barceloną. Ta chciała kupić piłkarza, jednak w ostatniej chwili Bayern postawił ogromne veto. W konsekwencji może się okazać, że nasz topowy gracz nie trafi do Katalonii.

Trzecia droga

Angielskie media donoszą, że zakupem Roberta Lewandowskiego zainteresowana jest również Chelsea. Lewy miałby tym samym wzmocnić atak angielskiego zespołu. O tym jednak, jak rozwiąże się cała ta sytuacja, dowiemy się dopiero z chwilą podpisania umowy przez piłkarza.