Zestaw kibica nie tylko na mistrzostwa – to koniecznie się przyda!

Są takie rzeczy, które zdecydowanie lepiej mieć przygotowane przed rozgrywkami. I nie chodzi tu tylko o zawartość lodówki. Zestaw kibica, to nie tylko jedzenie. Pamiętaj też o innych kwestiach – jakich?

Aplikacja na telefon

W dzisiejszych czasach smartfony przypominają nam o wielu mniej lub bardziej ważnych sprawach. Koniecznie zainstaluj sobie aplikację na telefon, która będzie informowała o rozgrywkach a także miała bibliotekę rozgrywek oraz wszystkie najbardziej istotne informacje. Dzięki temu wszystko co najważniejsze będzie pod ręka za jednym kliknięciem. I o to chodzi! Plus jest taki, że większość tego typu aplikacji jest bezpłatna. 

Przekąska na mecz

Niekoniecznie musi być bardzo zdrowa, chociaż grillowany jarmuż i marchewka smakują naprawdę doskonale. W lodówce zawsze warto mieć pewien zapas na chwile spędzone przed ekranem telewizora podczas meczu. Chipsy i inne standardowe trunki jak najbardziej mile widziane. Wszak dobre mecze nie są rozgrywane codzienne, warto więc odrobinę poświętować i przymknąć oko na dietetyczne zakazy. 

Śmieszne gadżety

Szaliki, popularne po Mundialu w RPA wuwuzele, czapki czy koszulki to absolutne „must have” każdego kibica. To one właśnie dodają kolorytu i atrakcyjności rozgrywek gdy obserwujesz kibiców na stadionach. Dlaczego nie przenieść tego do swojego własnego domu? Oczywiście nie przesadzaj z ilością, jednak koszulka czy szalik reprezentacji to coś, co posłuży długie lata. Nie zapomnij jeszcze o kredach do malowania twarzy – barwy klubowe na policzkach są jak najbardziej wskazane i to bez względu na wiek!

Abonament na pełne rozgrywki

Najczęściej bywa tak, że najważniejsze mecze są transmitowane przez telewizję publiczną. Jednak jeżeli chcesz mieć pewność, że zobaczysz wszystkie mecze, upewnij się, czy twój operator telewizyjny je udostępnia. Jeżeli nie, zawczasu rozglądnij się za korzystna alternatywą. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu i nieporozumień już podczas trwania rozgrywek. A może i jednoczenie trafisz na jakąś korzystną promocję?