Ferran Torres wraca do Barcelony. Pierwsze marzenie Xaviego się spełniło!

Kiedy Xavi obejmował posadę trenera w FC Barcelona, miał spisane kilka konkretnych planów na ten zespół. Pierwszym z nich, była wymiana większości członków ze sztabu medycznego. Drugim, sprowadzenie Torresa do zespołu. Jak widać, wszystko idzie po myśli trenera!

Ferran Torres

Piłkarz jeszcze niedawno występował w Manchesterze City. Jednak nie mógł dogadać się z trenerem Pepe Guardiolą. Ten brak komunikacji przełożył się na rzadkie występy w pierwszym składzie. A na to Torres nie mógł sobie pozwolić, więc zaczął szukać innego miejsca pracy. Jak z nieba więc przyszła do niego propozycja z FC Barcelona.

Zobacz również: Najlepsze ligii europejskie. Co warto oglądać oprócz polskiej ekstraklasy?

Barcelona zapłaci

Wiadomo już, że Ferran Torres będzie grał w barwach dumy Katalonii do 2027 roku. Oficjalnie klub pochwalił się tym w mediach społecznościowych. Tam też możemy oglądać przebieg badań Torresa oraz jego pierwsze chwile w klubie. Mimo ogromnych kłopotów finansowych, jakie ma Barca, zapłaci za transfer Torresa 55 ml euro.

Jest jednak szansa, że uda się sprzedać Desta, który nie dogaduje się zupełnie z nowym trenerem. Do wzięcia, podczas okienka transferowego jest również Untiti oraz Cuthinio. Sama Barcelona jeszcze nie skończyła swojej walki o nowe twarze w zespole. Możemy się więc spodziewać jeszcze co najmniej dwóch nowych nazwisk. Jakich? Zobaczymy!